bitok

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » bitok » Пардон » Фізична культура кафедра фізичного виховання


Фізична культура кафедра фізичного виховання

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Фізична культура  так вот, разбираюсь как вы считаете!?

0

2

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка факультет фізичної культури кафедра фізичного виховання.

0

3

1. Загальна інформація про курс.

0

4

Назва курсу, мова викладання Фізична культура ,українська.

0

5

Сторінка курсу в MOODLE https://moodle.kpnu.edu.ua/course/view.php?id=1711.

0

6

Консультації Четвер,16.00 -стадіон КПНУ імені Івана Огієнка.

0

7

2. Анотація до курсу.

0

8

Дисципліна вільного вибору навчального програми з фізичної культури зумовлюється соціальним замовленням сучасного суспільства на всебічно розвинену гармонійну особистість фахівця, який має високий рівень здоров’я, необхідну фізичну освіту та фізичну підготовленість, спроможного до самовдосконалення, щоб відповідати вимогам освітньо-кваліфікаційної та професійних компентентностей. Програма ґрунтується на концептуальних засадах законів України “Про фізичну культуру і спорт”, “Про освіту”, “Про вищу освіту”, Цільовій комплексній програмі “Фізичне виховання – здоров’я нації”, Концепції фізичного виховання в системі освіти України, державних вимогах до навчальних програм з фізичного виховання, Національній доктрині розвитку фізичної культури і спорту, Національній доктрині розвитку освіти, Положенні про державний вищий навчальний заклад, Положенні про організацію фізичного виховання і масового спорту у вищих навчальних закладах. Головна мета програми – визначити відповідний мінімальний рівень обов’язкової неспеціальної фізичної освіти для студентів, що навчаються у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка і отримують освітньо-кваліфікаційний рівень – “бакалавр”. Розподіл студентів у навчальні відділення для занять фізичним вихованням. Для проведення практичних занять з фізичної культури формуються навчальні відділення за такими напрямами: основне, спеціальне. До основного навчального відділення зараховуються студенти, які за станом здоров’я віднесені до основної і підготовчої медичних груп та розподіляються у навчальні групи загальної фізичної підготовки. До спеціального навчального відділення зараховуються студенти, які мають відхилення у стані здоров’я сталого або тимчасового характеру та потребують обмеження фізичних навантажень. Студенти повністю звільнених від фізичних навантажень: займаються науково-дослідною роботою за напрямком фізичного виховання.

0

9

3. Мета та цілі курсу.

0


Вы здесь » bitok » Пардон » Фізична культура кафедра фізичного виховання


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно